Zapytaj o produkt:

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą. Odpowiemy na pytania i być może wspólnie wybierzemy produkt najlepiej dopasowany do potrzeb Twojego obiektu.

Cieszymy się, że nas odwiedziłeś.

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą. Odpowiemy na pytania i być może wspólnie wybierzemy produkt najlepiej dopasowany do potrzeb Twojego obiektu.

Coolbox

COOLBOX to urządzenie chłodnicze, które służy do przechowywania i bezkontaktowego odbioru zakupów z kategorii e-grocery. Moduł chłodniczy składa się z 10 skrytek o zakresie temperatur: 0 /+4 °C, moduł mroźniczy zawiera 6 boksów o zakresie temperatur: -18 /-22 °C i meble te można ze sobą dowolnie łączyć w ciągi. W zestawie występuje także wieża z wbudowanym czytnikiem kodów QR, która jest w stanie obsłużyć do 100 skrytek i odpowiada za komunikację z systemem operatora i otwarcie skrytek dla klienta.

 

 

Rozwiązanie to wychodzi naprzeciw tendencjom, które przybrały na sile w czasie pandemii, kiedy klienci coraz częściej decydują się na zakupy online. Dla operatora oznacza to dodatkowe możliwości sprzedaży produktów spożywczych, dla klienta możliwość odbioru zakupów o dowolnej porze w najdogodniejszej lokalizacji. Urządzenia zostały skonstruowane tak, aby mogły pracować zarówno wewnątrz budynków (np. w centrach handlowych), jak i w warunkach outdoorowych, na zewnątrz sklepów, na osiedlach, itp. System operacyjny Coolbox poprzez protokół komunikacyjny może w łatwy sposób zostać zintegrowany z dowolną platformą e-commerce, czy aplikacją zakupową.

 

COOLBOX to także rozwiązanie zaprojektowane z myślą o środowisku naturalnym. Urządzenie zasilane jest ekologicznym czynnikiem R290. Pozwala na skrócenie łańcucha dostaw, redukując koszty i emisję CO2, która występuje w przypadku dostaw door-to-door.

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.