Zapytaj o produkt:

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą. Odpowiemy na pytania i być może wspólnie wybierzemy produkt najlepiej dopasowany do potrzeb Twojego obiektu.

Cieszymy się, że nas odwiedziłeś.

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą. Odpowiemy na pytania i być może wspólnie wybierzemy produkt najlepiej dopasowany do potrzeb Twojego obiektu.

CSR

CSR

 

ES SYSTEM K wspiera sportowców

 

Od początku działalności sekcji UKS JUDO WOLBROM firma ES SYSTEM K jest jednym z jej głównych sponsorów. JUDO to dyscyplina olimpijska w sporcie wyczynowym wymagająca znacznego wszechstronnego rozwoju cech psychomotorycznych w porównaniu do innych rodzajów sportu. Z dumą obserwujemy, jak ta forma aktywności pozwala rozwijać się naszym podopiecznym.

Wsparcie dla Klubu jest dla nas czymś więcej niż tylko możliwością prezentacji logo podczas zawodów. Gdy znajdujemy się na życiowych i biznesowych zakrętach, filozofia tej japońskiej sztuki walki, często pomaga nam w podjęciu właściwych decyzji. Mobilizuje nas także determinacja i energia tych najmłodszych. Dzięki nim wiemy, że WARTO!

Kilka interesujących faktów

Powstanie sekcji judo przy Klubie Sportowym „Przebój” Wolbrom datuje się na 15 września 1998 roku, kiedy to po raz pierwszy odbył się trening młodych sportowców. Założycielem sekcji jest mgr inż. Czesław Łaksa, zasłużony trener polskiego judo odnoszący ogromne sukcesy na arenie międzynarodowej, pierwszy w historii polskiego judo wicemistrz Europy seniorów w Luksemburgu w 1966 roku, a także trener i wychowawca wielu reprezentantów Polski judo oraz wielu medalistów mistrzostw Świata, Europy i Polski.

Dzięki działalności naszego klubu ponad setka dzieci i młodzieży znajduje pasję w sporcie i efektywnie spędza czas, co pozytywnie wpływa na ich wychowanie dając im możliwość odczuwania takich emocji jak radość ze zwycięstwa, przyznanie się do porażki, szacunek dla przeciwnika, odpowiedzialność za drużynę. Te cechy zaprocentują z pewnością w ich dorosłym życiu.

Sukcesy wychowanków UKS Judo Wolbrom

Wyniki uzyskane dotychczas (do końca 2021 roku) przez zawodników UKS JUDO są imponujące: medal Mistrzostw Świata, 2 medale Mistrzostw Europy, 126 medali Mistrzostw Polski oraz wiele medali w pucharach świata i w pucharach Europy.

Nie sposób wymienić wszystkich zasłużonych w boju przez te lata, bowiem wychowankowie klubu zostają bezkonkurencyjni w zdobywaniu kolejnych medali i tytułów, a wśród fachowców coraz częściej słychać opinie, że Ci młodzi sportowcy to przyszłe nadzieje olimpijskie.

Aktualnie w kadrze olimpijskiej JUDO znajduje się nasza zawodniczka Aleksandra Kaleta, a w innych kadrach narodowych jest znaczna część naszych zawodników.

Zainteresowanych sukcesami sekcji UKS JUDO Wolbrom odsyłamy do strony internetowej www.judowolbrom.pl gdzie znajduje się przegląd wszystkich wydarzeń z poprzednich lat.

I wiele innych inicjatyw!

Angażujemy się w życie społeczności, w której funkcjonujemy - my oraz nasi pracownicy. Wspieramy nie tylko inicjatywy sportowe, ale także edukacyjne i kulturalne. Wspieramy lokalne Domy Dziecka, Świetlice, Domy Kultury i Schroniska dla Zwierząt. Reagujemy, kiedy pomocy potrzebują nasi sąsiedzi z Ukrainy, czy dzieci w Aleppo.

 

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.