Zapytaj o produkt:

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą. Odpowiemy na pytania i być może wspólnie wybierzemy produkt najlepiej dopasowany do potrzeb Twojego obiektu.

Cieszymy się, że nas odwiedziłeś.

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą. Odpowiemy na pytania i być może wspólnie wybierzemy produkt najlepiej dopasowany do potrzeb Twojego obiektu.

Aktualności

Aktualności

Artykuły

Szybka dostępność produktów

Dołożyliśmy starań, aby nasi Klienci mogli bezpiecznie planować remodelingi i otwarcia kolejnych sklepów. Poniżej przedstawiamy listę TOPowych urządzeń, które są dostępne ASAP - już w 1 miesiąc od zamówienia!

Primus - najlepszy w swojej klasie!

W czasie pandemii gospodarstwa domowe regularnie zwiększają swoje zapasy żywności, w tym produktów mrożonych. Ekspozycja tego towaru zyskuje na znaczeniu także w sklepach. Trend ten utrzymuje się zarówno w formatach convenience store, jak i sklepach wielkopowierzchniowych. Dlatego właśnie powstała energooszczędna i funkcjonalna szafa na mrożonki Primus, w klasie energetycznej B!

Coolbox

COOLBOX to urządzenie chłodnicze, które służy do przechowywania i bezkontaktowego odbioru zakupów z kategorii e-grocery. 

Meble chłodnicze w Cukierni TARAN

Witryny chłodnicze oraz lady sklepowe naszej produkcji idealnie wpasowały się klimat miejsca. 

Klasy energetyczne

Urządzenia chłodnicze mają kluczowe znaczenie dla zapewnienia jakości i świeżości produktów spożywczych w łańcuchu żywnościowym, a także dla dostarczania konsumentom artykułów, które zazwyczaj spożywa się w temperaturze niższej niż temperatura otoczenia, np. napojów. Spełniając tę funkcję, urządzenia zużywają zwykle znaczną ilość energii i przyczyniają się do emisji gazów cieplarnianych. Celem Rozporządzenia Komisji UE oraz dyrektywy EcoDesign jest skłonienie producentów do projektowania energooszczędnych produktów, tak aby zmniejszyć ich wpływ na środowisko przez cały cykl życia.

Wzorcowy sklep mięsny

Kilka miesięcy temu w ramach programu „Sztuka Mięsa”, nasi specjaliści dokonali audytu, a następnie metamorfozy sklepu „u Wojtka” w Bytomiu. Zmieniliśmy nie najlepiej poprowadzone do tej pory ścieżki zakupowe, na dobrze przemyślane i zaprojektowane alejki. Dzięki temu, zniknęły leżące na posadzce skrzynki z warzywami i napojami, co znacznie poprawiło komunikację i obsługę Klientów w sklepie. Wyróżniliśmy poszczególne strefy, budując ich indywidualny charakter i pamiętając, że muszą one jednocześnie korespondować z innymi działami. We wnętrzu dominuje elegancka czerń z odcieniami szarości i brązu, które są dobrym tłem do ekspozycji produktów.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.