Zapytaj o produkt:

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą. Odpowiemy na pytania i być może wspólnie wybierzemy produkt najlepiej dopasowany do potrzeb Twojego obiektu.

Cieszymy się, że nas odwiedziłeś.

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą. Odpowiemy na pytania i być może wspólnie wybierzemy produkt najlepiej dopasowany do potrzeb Twojego obiektu.

Misja

Misja

 

 

ES SYSTEM K to z pasją tworzone urządzenia chłodnicze dla całego sektora retail. Od lat obserwujemy zmieniające się trendy zakupowe, nawyki żywieniowe konsumentów, zmieniającą się rzeczywistość. Tworzymy urządzenia, które spełniają oczekiwania klientów dziś i w przyszłości. Udowadniamy jednocześnie, że chłodnictwo może mieć styl. Może być zaprojektowane i produkowane w poszanowaniu potrzeb klienta, pracowników, środowiska naturalnego, w trosce o naszą wspólną przyszłość.

Urządzenia chłodnicze odpowiadają zwykle za połowę konsumpcji energii elektrycznej w sklepie. Stało się dla nas wyzwaniem, aby dokonać zmian i ograniczeń w tym zakresie.

 

energy saving doors

Energy Saving Doors

Drzwi tworzywowe przeznaczone do mebli mroźniczych stworzone w opraciu o unikatowy materiał, który pozwolił na redukcję zużycia energii elektrycznej do minimum!

smart shop control

Smart Shop Control

Moduł do komunikacji i zarządzania urządzeniami chłodniczymi w sklepie. Pozwala na optymalizację parametrów pracy urządzenia w celu ograniczenia zużycia energii.

refrigerants

Naturalne czynniki chłodnicze


Już blisko 100% urządzeń chłodniczych z oferty ES SYSTEM K jest przystosowanych do pracy w oparciu o naturalne czynniki chłodnicze: R290 (GWP = 3), CO2 (GWP = 1).

sustainable

Oraz więcej zrównoważonych rozwiązań!

 

Wartości, którymi kierujemy się w naszej codziennej pracy:

 

Prawda

PRAWDA

Prawda to fundament naszej aktywności, podstawa, która zapewnia poprawność naszych relacji. To działanie w taki sposób, aby każdego dnia móc wyciągnąć rękę do kolegi zza biurka, przełożonego, klienta i dostawcy. To przestrzeganie wewnętrznych zasad w organizacji i zobowiązań wobec naszych partnerów biznesowych.

 

ZAANGAŻOWANIE

Jesteśmy najmłodszą firmą w branży w Polsce, ale zaangażowanie naszego zespołu pozwala nam sięgać po więcej. Codziennie udowadniamy, że urządzenie chłodnicze może nie tylko dobrze chłodzić, ale także estetycznie wyglądać, a poprzez dobrze przeprowadzony proces projektowy przynosić wymierne korzyści naszym klientom.

Zaangazowanie

 

 

Odpowiedzialnosc

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Nasze decyzje, niczym efekt motyla, przekładają się na pracę i losy innych osób, zarówno w naszym najbliższym, jak i dalszym otoczeniu. Mamy świadomość konsekwencji naszych działań dlatego analizujemy potrzeby naszych pracowników, dbamy o ich bezpieczeństwo, działamy w poszanowaniu środowiska naturalnego.

ROZWÓJ

Nieustannie mierzymy się z nowymi wyzwaniami, wzbogacamy nasze know-how, inwestujemy w park maszynowy. Idziemy pod prąd rzeki, żeby eksplorować nowe kierunki w nowoczesnym handlu, chłodnictwie i z tego czerpać satysfakcję. Dbamy o rozwój naszych pracowników i doceniamy ich wkład w rozwój firmy.

Rozwoj

 

Zespol

ZESPÓŁ

Nasz zespół to grupa ludzi o zróżnicowanych zainteresowaniach i profesjach. Każdy z pracowników odgrywa istotną rolę w organizacji, a działając zespołowo mamy jeszcze większą siłę i moc działania. Na co dzień inspirujemy i uzupełniamy się wzajemnie, aby móc oferować najlepsze rozwiązania dla chłodniczej branży.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.