Zapytaj o produkt:

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą. Odpowiemy na pytania i być może wspólnie wybierzemy produkt najlepiej dopasowany do potrzeb Twojego obiektu.

Cieszymy się, że nas odwiedziłeś.

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą. Odpowiemy na pytania i być może wspólnie wybierzemy produkt najlepiej dopasowany do potrzeb Twojego obiektu.

Primus - najlepszy w swojej klasie!

 

W czasie pandemii gospodarstwa domowe regularnie zwiększają swoje zapasy żywności, w tymproduktów mrożonych. Ekspozycja tego towaru zyskuje na znaczeniu także w sklepach. Trend ten utrzymuje się zarówno w formatach convenience store, jak i sklepach wielkopowierzchniowych. Dlatego właśnie powstała energooszczędna i funkcjonalna szafa na mrożonki Primus, w klasie energetycznej B!

 

Osiągnięcie tak korzystnych parametrów w szafie Primus było możliwe dzięki Energy Saving Doors, które dają oszczędności znacznie przekraczające dotychczasowe próby redukcji kosztów eksploatacji. Najnowsza technologia użyta do konstrukcji drzwi pozwoliła na eliminację prawie wszystkich elementów grzejnych, które występują w standardowych systemach, minimalizując pobór energii elektrycznej. Za izolację od środowiska zewnętrznego oraz zapobieganie zjawiskom przemrażania i wyraszania odpowiada unikatowa kombinacja zastosowanych materiałów, w tym m.in. profilu kompozytowego, pakietu 3-szybowego wypełnionego szlachetnym gazem. Porównując konsumpcję energii w tradycyjnych szafach z urządzeniem klasy PRIMUS wyposażonym w ESD, oszczędności mogą sięgać aż 60% i skutkować zwrotem z inwestycji już po kilku miesiącach.

 

Primus to szafa z agregatem własnym, o najlepszej klasie energetycznej w tym sektorze . Dzięki minimalnej głębokości (66 cm) urządzenie jest kompaktowe i z łatwością zmieści się w każdym sklepie. Dostępny w trzech wersjach: 1- drzwiowej (1D), 2-drzwiowej (2D) oraz 3-drzwiowej (3D).

 

Wysokiej jakości produkt w wersji standardowej to pięć rzędów półek z efektownym oświetleniem LED w ramie drzwi. System 90 Lock Door umożliwia zablokowanie otwartych drzwi w celu swobodnego zatowarowania urządzenia. Szafa jest także zasilana ekologicznym czynnikiem R290.

 

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.