Zapytaj o produkt:

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą. Odpowiemy na pytania i być może wspólnie wybierzemy produkt najlepiej dopasowany do potrzeb Twojego obiektu.

Cieszymy się, że nas odwiedziłeś.

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą. Odpowiemy na pytania i być może wspólnie wybierzemy produkt najlepiej dopasowany do potrzeb Twojego obiektu.

Spawacz metodą MIG/MAG


Firma ES SYSTEM K jest wiodącym producentem mebli chłodniczych, zapewnia efektowną ekspozycję i świeżość produktów w sklepie. Produkujemy urządzenia chłodnicze, z których korzysta obecnie ludność z ponad 50 krajów na świecie. Nasz zespół liczy ponad 650 osób, którym oferujemy bezpieczne i stabilne miejsca pracy z perspektywą rozwoju zawodowego.


 

Stanowisko: Spawacz metodą MIG/MAG

Miejsce pracy: WOLBROM 

 Zakres obowiązków:

               

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie m.in.:

Przygotowywanie elementów blaszanych do spawania
Spawanie cienkich blach ( w tym nierdzewnych) o grubości: 0,8 ; 1,0 ; 1,5 ; 2,0 mm metodą MIG/MAG na podstawie rysunku technicznego
Szlifowanie spawów
Kontrola jakości wykonanego spawu

Wymagania:

           

Aktualny certyfikat spawalniczy mile widziany
Doświadczenie w spawaniu metodą MIG/MAG mile widziane
Znajomość rysunku technicznego
Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym
Rzetelność
 OdpowiedzialnośćOferujemy:

             

 Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy;
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
Możliwość podnoszenia kwalifikacji;
Kontakt z najnowszymi technologiami wytwarzania;

 

  

Aplikuj już dziś! Prześlij swoje CV na adres:

praca@essystemk.pl

Do CV należy dodać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ES SYSTEM K Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Wrzosowa 10, 32-340 Wolbrom, moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Jeśli kandydat chce brać udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych, do CV należy dodać następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ES SYSTEM K Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Wrzosowa 10, 32-340 Wolbrom moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”
Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę :“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aplikuj

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.