Zapytaj o produkt:

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą. Odpowiemy na pytania i być może wspólnie wybierzemy produkt najlepiej dopasowany do potrzeb Twojego obiektu.

Cieszymy się, że nas odwiedziłeś.

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą. Odpowiemy na pytania i być może wspólnie wybierzemy produkt najlepiej dopasowany do potrzeb Twojego obiektu.

Full Stack Developer - Wolbrom


Firma ES SYSTEM K jest wiodącym producentem mebli chłodniczych, zapewnia efektowną ekspozycję i świeżość produktów w sklepie. Produkujemy urządzenia chłodnicze, z których korzysta obecnie ludność z ponad 50 krajów na świecie. Nasz zespół liczy ponad 650 osób, którym oferujemy bezpieczne i stabilne miejsca pracy z perspektywą rozwoju zawodowego.


 

Stanowisko: Full Stack Developer

Miejsce pracy: WOLBROM 

 


 

Opis stanowiska:

Rozwój programów tworzonych na potrzeby firmy. Stanowisko zapewnia możliwość pracy nad naszymi własnymi produktami wraz z możliwością poznania zastosowania systemu ERP w środowisku firmowym. Nasze oprogramowania są dostosowane do potrzeb firmy i w dużej mierze oparte o integrację
z systemem ERP.

Zakres obowiązków:

 Tworzenie nowych funkcji oprogramowania;
  Naprawa oraz wsparcie istniejących funkcji;

Wymagania:

 minimum rok doświadczenia przy pracy w Javie lub Angularze;
  Java 8+;
  Spring, SQL;
  Git, Angular 9+;
  TypeScript;
 HTML;
  CSS;


Mile widziane:

 Docker;
  Python;
  znajomość systemu Linux;
  Java Android;

Aktualne projekty:

 WMS (Zarządzanie magazynem);
  System do wsparcia Logistyki Transportu;

Projekty oczekujące na rozpoczęcie:

 CRM;

Sprzęt:

 Laptop (System Windows/Linux do wyboru);
  Dwa monitory
  Telefon (opcjonalnie w zależności od zapotrzebowania);

Oferujemy:

 Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy;
  Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  Możliwość podnoszenia kwalifikacji;
 Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  Atrakcyjny pakiet sportowy.

 

 


 


 

Aplikuj już dziś! Prześlij swoje CV na adres:

praca@essystemk.pl

Do CV należy dodać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ES SYSTEM K Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Wrzosowa 10, 32-340 Wolbrom, moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Jeśli kandydat chce brać udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych, do CV należy dodać następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ES SYSTEM K Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Wrzosowa 10, 32-340 Wolbrom moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”
Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę :“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

 

Aplikuj

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.