Zapytaj o produkt:

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą. Odpowiemy na pytania i być może wspólnie wybierzemy produkt najlepiej dopasowany do potrzeb Twojego obiektu.

Cieszymy się, że nas odwiedziłeś.

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą. Odpowiemy na pytania i być może wspólnie wybierzemy produkt najlepiej dopasowany do potrzeb Twojego obiektu.

Safe Shopping

Z myślą o kompleksowej ochronie przed zagrożeniami związanymi z koronawirusem, a także innymi patogenami oraz szkodliwymi substancjami firma ES SYSTEM K opracowała ofertę Safe Shopping. Odpowiada ona na podstawowe potrzeby lokali usługowych, gastronomicznych, obiektów handlowych i użyteczności publicznej.

 

Firma ES SYSTEM K zareagowała na tę nową sytuację bardzo szybko, oferując na rynek potrzebne w czasach pandemii rozwiązania:

przemysłowe oczyszczacze powietrza SAFE AIR - urządzenia zaprojektowane z myślą o obiektach wymagających najwyższych standardów higienicznych w zakresie jakości powietrza.

Urządzeniem, idealnie sprawdzi się do oczyszczania powietrza w sklepach i lokalach. Oczyszczacze z linii Safe Air to atestowane urządzenia zapewnią filtrację powietrza o skuteczności 99,998% - osiągnięcia urządzenia są potwierdzone przez polski instytut badawczy.

lampy bakteriobójcze CARE LIGHT - emitujące promieniowanie ultrafioletowe UVC.

Wysoką skutecznością w dezynfekcji powierzchni, jak i również powietrza są lampy z linii Care Light. Specjalne świetlówki emitujące promieniowanie UV-C, pozwalają wyeliminować bakterie, wirusy oraz zarodniki pleśni i grzybów. W naszej ofercie są zarówno lampy oddziaływania bezpośredniego, jak i przepływowego.

 

praktyczną linię dozowników SAFE HANDS - umożliwiających bezdotykową higienę rąk we wszystkich miejscach, gdzie kluczową sprawą jest bezpieczeństwo personelu i klientów.

Z rozwiązaniem problemu nieprzystosowanych dozowników, przychodzi nasza firma. Jako jedni z nielicznych na rynku, oferujemy wyjątkowe dozowniki z linii Safe Hands. Są to efektowne, trwałe oraz funkcjonalne urządzenia zapewniające bezdotykową aplikację. Jednym z argumentów przemawiających za skorzystaniem z oferty Es System K, jest wyjątkowy wygląd oferowanych urządzeń.

 

Dzięki zróżnicowanej ofercie proponowanej przez polską firmę jednakowo lokale, sklepy czy instytucje znajdą rozwiązania odpowiadające ich potrzebą. Rozbudowana gama produktów pozwoli dobrać urządzenie dopasowane do natężenia ruchu oraz powierzchni lokalu. Skorzystaj z najnowszej oferty ES SYSTEM K!

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.