Zapytaj o produkt:

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą. Odpowiemy na pytania i być może wspólnie wybierzemy produkt najlepiej dopasowany do potrzeb Twojego obiektu.

Cieszymy się, że nas odwiedziłeś.

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą. Odpowiemy na pytania i być może wspólnie wybierzemy produkt najlepiej dopasowany do potrzeb Twojego obiektu.

Meble chłodnicze w Cukierni TARAN

Piekarnia i Cukiernia Taran w Mielcu to miejsce, w którym połączono sprzedaż pieczywa, ciast i pizzy w jednym miejscu. Do niedawna sklep nie wyglądał atrakcyjnie, a jego układ nie był funkcjonalny. Wraz z grupą projektantów z programu „Kocham Słodkie” postanowiliśmy zmienić aranżację, a także doświadczenie zakupowe klienta.

Witryny chłodnicze oraz lady sklepowe naszej produkcji idealnie wpasowały się klimat miejsca. Dzięki zastosowaniu różnych materiałów, tekstur, kolorów, wzorów i przede wszystkim idealnie dopasowanych mebli chłodniczych – w lokalu udało się stworzyć przyjemną atmosferę. Znajdziemy tu między innymi białe płytki z nowoczesnym i oryginalnym wzorem, posadzkę z ozdobnym dywanikiem, dwie wydzielone strefy (cukierniczą i piekarniczą), a także tą, w której przygotowuje się pizzę. Dopełnieniem całości stał się wiszący w honorowym miejscu, portret Założyciela lokalu – Pana Stanisława Tarana.

O prezentację i ekspozycję wszystkich wyrobów cukierniczo–piekarniczych zadbała firma ES SYSTEM K, jednocześnie czyniąc lokal niezwykle funkcjonalnym. Świeżość produktów w sklepie zawdzięczamy witrynom chłodniczym: Carina 04 oraz Scorpion, a odpowiednią ekspozycję pieczywa zapewnia regał neutralny Leo 03.

Atmosferę tego miejsca tworzy również profesjonalne oświetlenie LAKO. Specjalnie dobrane barwy światła podkreślają walory oferowanych produktów.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.