Zapytaj o produkt:

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą. Odpowiemy na pytania i być może wspólnie wybierzemy produkt najlepiej dopasowany do potrzeb Twojego obiektu.

Cieszymy się, że nas odwiedziłeś.

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą. Odpowiemy na pytania i być może wspólnie wybierzemy produkt najlepiej dopasowany do potrzeb Twojego obiektu.

EKO Żabka

W placówce testowane są innowacyjne na skalę światową rozwiązania. Firma ES SYSTEM K, oprócz mebli chłodniczych, wprowadziła na powierzchnię tego niewielkiego formatu modern convenience, kilka dodatkowych zielonych rozwiązań.

„Hasło, które najlepiej definiuje charakter naszej działalności, to: „ES SYSTEM K – respecting tomorrow”. Mogliśmy dać temu wyraz biorąc udział w najnowszym projekcie EKO ŻABKA. Prawdziwą rewolucją są tutaj drzwi do regałów mroźniczych. Dzięki Zero Heating Doors udało nam się pozostać przy transparentności ekspozycji i zredukować zużycie energii elektrycznej do zera. Również w regałach chłodniczych zastosowaliśmy innowacyjny system bezdotykowego otwierania drzwi, który zapewnia szybkie i higieniczne zakupy klientom, a także kolejne oszczędności dla bilansu energetycznego sklepu.

W naszej Eko-Żabce został zastosowany kaskadowy układ chłodniczy wykorzystujący gazy naturalne, który oprócz swojego podstawowego przeznaczenia, odzyskuje ciepło odpadowe. Z kolei moduł do komunikacji i zarządzania Smart Shop Control, dzięki zdalnej obsłudze, zapewni bezpieczeństwo pracownikom i klientom sklepu. Te pionierskie rozwiązania są wynikiem pracy zespołowej ES SYSTEM K i Żabki, wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie zrównoważonego rozwoju. Myślę, że możemy być dumni z efektów tego innowacyjnego przedsięwzięcia” – powiedział Pan Andrzej Konsor, Prezes Zarządu ES SYSTEM K na temat udziału w EKO – projekcie Żabki.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.